Hakkımızda

Markanız için mükemmel seçim...

Her şey, Bir HayalleFikirleZorlukla Başlar

Hayalleriniz korkularınızdan büyük olsun.

 

Farklı bir fikir olarak ; geride bıraktığımız 15 yılda düşünen, üreten , gelişen, takip eden, eleştiren, farklı fikirlere kulak veren bir anlayışa sahip olduk. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri empatisi yapmadan hiçbir projeye yön vermedik. Ürettiğimiz onlarca marka bize her zaman gurur ve ilham kaynağı olmuştur.

Vizyonumuz

Görsel tasarım konusunda efektif ve yaratıcı çözümler sunan Farklı Bir Fikir; Genç ve dinamik kadromuz üst düzey tasarım stüdyolarında hayata geçirilen görsel tasarım projeleri, kurumsal bütünlüğü sağlayacak şekilde kurgulanır ve alanında fark yaratarak başarıya ulaşır.

Misyonumuz

1998 Yılında bir hayalle başlayan hikayemiz, Kurumsal bütünlüğü esas alan iletişim tasarımlarıyla, çözüm ortağı olduğu markalar için katma değer yaratmaya ve sürekli değişen , gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek maksimum verim alınmasını sağlamaya çalışmaktır.

İlkelerimiz

Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık , Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk ,  Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti, Kalite ve Sonuç Odaklılık.

Felsemiz ; “Farklı Fikirlerden Değerli Markalar Doğar”

0
+
Kurumsal Kimlik Tasarımı
0
Logo Tasarımı
0
Web Tasarımı
0
Mutlu Müşteri

Zorlukların ortasında fırsatlar yatar.

Zor bir işi geciktirmek onu imkansız kılar.

Bizim için olmazsa olmaz dediğimiz , zamanında ve pratik çözümler, müşteri iletişimi, günümüz trendleri ve teknolojilerini kullanarak yenilikçi ve ölçümlenebilir dijital pazarlama çözümleri üreterek, geliştirdiğimiz projelerle markanızın hedeflediğiniz değere ulaşması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmektir.

Yaratıcı Ekibimiz

Yapılan her işin bedelinden belirli bir oran her ay sokak hayvanlarının bakım ve beslenmesine ayrılıyor. Sevgi paylaştıkça güzeldir…

Farklı Bir Fikir reklam ajansı olarak ; Hayvanların, daha refah bir ortamda yaşamaları için beslenmesi, bakımı, korunması, tedavisi ve yasal haklarının savunulmasına yönelik doğrudan veya dolaylı çalışmalar yapmaktayız. Bizimle yaptığınız her işinizde sokak hayvanlarına destek vermiş oluyorsunuz.

Bizi Tercih Eden Markalarımız

Çözüm ortağı sağladığımız firmalara kurumsal bütünlüğü esas alan iletişim tasarımlarıyla, çözüm ortağı olduğu markalar için katma değer yaratıyor; sürekli değişen ve gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek maksimum verim alınmasını sağlıyor.