Hizmetlerimiz

Size yardım etmek için buradayız...

Marka Danışmanlığı

Marka İsim Araştırma

Marka Tescil Hizmeti

Marka Kişiliği

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Görsel Tasarım

Kartvizit, antetli kağıt, dosya, fatura, katalog,

broşür, insört, ve baskılı tüm ürünler.

Sosyal Medya

Sosyal Medya platformlarının belirlenmesi,

içerik planlama sayfa tasarımı ve yönetimi.

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım – İçerik Yönetimi

Mobil Web Site Tasarım, – E Ticaret

Reklam Danışmanlığı

Farklılık yaratabilen, dikkat çekebilecek

işlere imza atabilen, ekibimizle tanışın.

Üretim

Üretim Aşamasının Yönetimi – Planlanma,

Uygulama ve Sonuçlandırma

Prodüksiyon Hizmetleri

Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Profesyonel

Video Çekimi, Drone Çekimleri.

Marka Planlama

Reklam Çalışmaları ve Sponsorluklar

Strateji, Araştırma, Planlama

0
+
Kurumsal Kimlik Tasarımı
0
+
Logo Tasarımı
0
Web Tasarımı
0
+
Mutlu Müşteri

Kurumsal Kimlik

Markaların daha güçlü ve güvenilir bir algı oluşturmalarını sağlayan

Kurumsal Kimlik, bir kurumun ruhunu, kimliğini yansıtan görsel öğelerin bütünüdür. Markanın güven algısı oluşturabilmesi için olmazsa olmazların başında gelen kurumsal kimlik kılavuzu; logo tasarımından kartvizit tasarımına, antetli kağıt tasarımından cepli dosya tasarımına, diplomat zarf tasarımından ambalaj tasarımına, personellerin kıyafetinden araç giydirmeye kadar, kurumun tüm görsel öğelerini içermektedir.

Web Tasarım

Çağdaş bakış açısı ve iletişim dinamiklerine hakim ekibi ile,

Web hizmetleri, içinde bulunduğumuz iletişim çağında, maksimum kişiye ulaşılmasını ve potansiyel müşterilerin marka hakkında ön fikir edinmesini sağlayan etkili iletişim stratejileridir. Artık herkesin internet kullanıcısı olduğu günümüzde, insanlar hizmet alacakları firma hakkında öncelikle dijital platform araştırması yapmaktadırlar. Yani bir kurumun web sitesi, o kurumun dijital dünyadaki vitrinidir diyebiliriz. Bu yüzden kaliteli, modern ve işlevsel web tasarımları, markanız hakkında güven algısı oluşturur ve markanıza değer katar.

Danışmanlık

İletişim planlamasını uzman kişilerin belirlemesini sağlamak için

Farklı bir fikir öncelikle, danışmanlık hizmeti sunacağı marka için sektörel ve hedef kitle analizleri gerçekleştirir. Hedef kitlenin sosyolojik yapısı, sosyokültürel durumu, satın alma eğilimleri vb. tüketici davranışları incelenerek sınıflandırılır. Benchmarking çalışmalarıyla rakip analizleri de hayata geçirilir ve tüm bu çalışmalar neticesinde elde edilen sonuçlar göz önünde bulundurularak firma için en başarılı olacak iletişim planlamasına hayat verilir.

Mimari Tasarım

Kimliğinize en uygun yapıyı tasarlayabilmek için

Firmamız, sanayi yapılarının prestij binaları olan idari ve sosyal tesislerinin, yatırımcı firmanın konseptine uygun olarak iç mimari tasarımını hazırlar. Tasarımların hazırlanması esnasında tasarımda yer alan her malzemenin yerli yabancı bütün alternatiflerini inceleyerek uygun olanları müşterimizin seçimine sunar. Seçilen malzemelerin tasarıma uygun üretilmesini sağlar ve denetler. Üretimi tamamlanan malzemenin, büyük bir titizlikle montajının yapılmasını sağlar.